iHelpYou – Serwis i Naprawa telefonów Poznań

Serwis telefonów iHelpYou - usługi skrojone dla Ciebie

Świat się zmienia, ale każdy zasługuje na wygodę, dlatego Serwis telefonów iHelpYou oferuje usługi dzięki którym naprawa telefonów w Poznaniu i okolicach już nigdy nie będzie dla Ciebie problemem.

Naprawa telefonów w dowolnym miejscu w Poznaniu.

Nie musisz nigdzie jeździć, ani stać w kolejkach. W iHelpYou zmieniamy reguły gry. Po rezerwacji terminu i miejsca nasz mobilny serwis telefonów przyjeżdża do Ciebie i jest dla Ciebie na wyłączność.

W aktualnej promocji, dojazd na serwis telefonu w Poznaniu jest całkowicie za darmo!

Naprawa telefonów w miastach ościennych Poznania.

Bardzo dobrze wiemy co to znaczy wrócić do domu, a potem znowu jechać do centrum, coś załatwić. Od dzisiaj nie musisz tego robić, żeby naprawić telefon. Nasz serwis telefonów przyjedzie do Ciebie, nawet jeśli mieszkasz poza Poznaniem. Obsługujemy aż 12 miast wokół Poznania.

W aktualnej promocji, dojazd na serwis telefonu do miast ościennych Poznania to tylko 29zł!

Pilny serwis telefonu?
iHelpYou!

Są takie sytuacje, których zwyczajnie nie da się przewidzieć. Jest wieczór, jutro masz ważne spotkanie, i spadł Ci telefon? Zbita szybka lub uszkodzony wyświetlacz? Serwis iHelpYou przyjedzie i pomoże nawet o 22.

Jest sobota, jutro wyjeżdżasz, i potrzebna jest Ci wymiana baterii? Nie ma problemu!

Telefon zastępczy na czas naprawy.

Mimo, że w iHelpYou dużą część napraw telefonu wykonujemy nawet w godzinę, bywa tak, że nie możesz być poza siecią ani chwili. U nas telefon zastępczy z pełną funkcjonalnością i Twoim numerem jest zupełnie za darmo – wystarczy, że dasz nam o tym znać – telefonicznie, mailowo lub przez formularz.

Wybierz najwygodniejszą opcję rezerwacji naprawy telefonu.

W iHelpYou masz kilka możliwości rezerwacji serwisu telefonu. Możesz do nas zadzwonić, napisać maila, napisać na Messenger, wypełnić formularz online lub zarezerwować naprawę telefonu bezpośrednio przez formularz rezerwacyjny. Wybierz, jak Ci wygodniej.

Dobierz akcesoria dla swojego telefonu.

Mobilny serwis telefonów iHelpYou to nie tylko naprawy telefonów, ale także dodatki. Zadbajmy o to, aby wymiana zbitej szybki czy wyświetlacza nie była więcej koniecznością. Mamy dla Ciebie akcesoria ochronne takie jak szkła hartowane, czy etui, ale również akcesoria dodatkowe takie jak ładowarki, kable, uchwyty do telefonów, słuchawki czy powerbanki. Skorzystaj z ciekawych promocji i wybierz to, czego potrzebujesz.

Akcesoria iHelpYou

Jakie naprawy wykonasz w mobilnym serwisie telefonów iHelpYou?

Świat się zmienia, ale każdy zasługuje na wygodę, dlatego stworzyliśmy dla Ciebie szereg udogodnień, dzięki którym naprawa telefonów w Poznaniu i okolicach już nigdy nie będzie problemem.

Wymiana zbitej szybki w telefonie

Dowiedz się więcej

Wymiana wyświetlacza w telefonie

Dowiedz się więcej

Wymiana tylnej klapki

Dowiedz się więcej

Wymiana całej obudowy

Dowiedz się więcej

Wymiana mikrofonu

Dowiedz się więcej

Wymiana aparatu

Dowiedz się więcej

Wymiana obudowy telefonu

Bywają takie sytuacje, gdzie wymiana tylnej szybki w telefonie to za mało. Jeżeli Twój telefon przeżył większy upadek, lub po prostu sporo przeżył, lepszym rozwiązaniem może okazać się wymiana obudowy. Dzięki temu zyskujemy nową ramkę boczną, co sprawia, że telefon wygląda jak ze sklepu.

Wymiana obudowy w telefonie - Poznań i okolice

Jeżeli chcesz, aby Twój telefon wyglądał jak nowy, skontaktuj się, a nasz Mobilny Serwis Telefonów iHelpYou przyjedzie do Ciebie. Po wymianie obudowy wykorzystaj swój voucher na akcesoria i dobierz je tak, jak Ci pasuje.

Wymiana mikrofonu w telefonie

Wiedziałeś, że telefon ma w sobie co najmniej trzy mikrofony? Jest to mikrofon rozmów, mikrofon przedniej kamery i mikrofon kamery tylnej. Najczęstszą naprawą jest wymiana mikrofonu rozmów. Sytuacja jest podobna jak przy wymianie złącza ładowania. Mikrofon z racji konieczności odsłonięcia, narażony jest na zabrudzenia, pyły i kurze. Otwory mikrofonu zapychają się, co często prowadzi do uszkodzenia mikrofonu. W niektórych modelach, dochodzi również do uszkodzenia układu Audio IC.

Wymiana obudowy w telefonie - Poznań i okolice

Jeśli Twój rozmówca Cię nie słyszy, lub osoba z którą rozmawiasz mówi, że Cię słabo słyszy, wymiana mikrofonu to rozwiąże. W pierwszej kolejności postaramy się wyczyścić mikrofon, a jeżeli to nie pomoże, wymienimy mikrofon na nowy. W naszym serwisie możliwa jest również naprawa Audio IC. Daj nam znać, która usterka dotyczy Twojego telefonu.

Wymiana aparatu w telefonie

Obecnie aparaty w telefonach to naprawdę zaawansowany sprzęt optyczny. Wspomagane przez oprogramowanie potrafią robić zdjęcia i filmy, o których jeszcze parę lat temu mogliśmy tylko marzyć. Jak wszystko co małe i zaawansowane, podatne jest również na uszkodzenia.

Wymiana mikrofonu w telefonie - Poznań i okolice

Mimo, że wymiana aparatu w telefonie nie zdarza się często, zdarzają się usterki, które objawiają się tym, że aparat nie włącza się, latarka nie świeci, lampa błyskowa nie działa lub nie aparat łapie ostrości. Jeśli któraś z opisanych usterek ma miejsce u Ciebie, skontaktuj się z nami.