iHelpYou – Serwis i Naprawa telefonów Poznań

Wymiana baterii Poznań

Nazar Javorskyj
Nazar Javorskyj
2023-09-18
Facet który zajmuje się naprawą , ma bardzo fajne podejście do swojej pracy 👍 Jestem zadowolony , i polecam !!
Jacek Johny M
Jacek Johny M
2023-09-14
Szybka i fachowa pomoc. Dziękuję i szczerze polecam :).
malgo pe
malgo pe
2023-09-11
Potwierdzam znakomite opinie serwisu. Profesjonalna, kompleksowa obsługa, błyskawiczny czas realizacji (wymiana dotyku w Realme8), w odróżnieniu od dedykowanego serwisu GSM. Duży + za stronę Www, szeroki zakres usług i indywidualne podejście do klienta, uwzględniające specyfikę oczekiwań w związku z problemem technicznym sprzętu. Warto.
Jakub Adam
Jakub Adam
2023-09-10
Super obsluga, profesjonalnie wykonana robota
Marianna
Marianna
2023-09-08
Super, bardzo miła obsługa, szybka naprawa i w dobrej cenie:)
Julcix_x_1
Julcix_x_1
2023-09-08
Bardzo miła i profesjonalna obsługa, wszystko do dogadania się. Bardzo polecam obsługę pana Patryka
Jakub Zarański
Jakub Zarański
2023-09-08
5 z plusem. Szybkie załatwienie sprawy i obsługa na najwyższym poziomie 🙂
PueNto
PueNto
2023-09-02
Polecam, obsługa na top poziomie
Filip Oskar
Filip Oskar
2023-08-31
Serdecznie polecam Wymiana baterii oraz czyszczenie wejścia ładowania w realme 8pro Usługa wykonana szybko sprawnie,kontakt na najwyższym poziomie jak i wykonana praca. Serdecznie polecam serwis na najwyższym poziomie.
Dariusz Semeniuk
Dariusz Semeniuk
2023-08-30
Z czystym sumieniem polecam to miejsce. Jedyna firma w Poznaniu która wymieniła mi w jeden dzień wyświetlacz w telefonie. Czas naprawy 6 godzin. Cena konkurencyjna w stosunku do innych firm w Poznaniu.Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Jeśli będzie potrzeba na pewno wrócę do tego serwisu.Napewno będę go polecał znajomym. Właścicielowi jeszcze raz bardzo dziękuję za szybki termin realizacji i perfekcyjnie wykonaną pracę. Pozdrawiam

Na trzecim miejscu napraw naszego serwisu plasuje się wymiana baterii. Obecnie producenci smartfonów starają się optymalizować swoje urządzenia pod jak najdłuższą pracę baterii. Niestety nie można mieć wszystkiego. Telefony w dalszym ciągu muszą być lekkie i cienkie. Dodatkowo, bateria w telefonie, jak wszystkie inne akumulatory zużywają się i z czasem konieczna jest wymiana baterii. Ekstremalnie zużycie może prowadzić nawet do wybrzuszenia baterii tzw. spuchnięta bateria. Jej skutkiem może być nacisk na wyświetlacz, a nawet jego uszkodzenie.

Wymiana baterii iPhone

Słaba bateria w iPhone może objawiać się na kilka sposobów – pierwszym i wręcz kultowym wśród użytkowników iPhone jest sytuacja, kiedy iPhone wyłącza się na mrozie. Innym standardowym objawem zużycia baterii jest szybkie spadanie procentów naładowania. Dobrym wskaźnikiem stanu baterii jest zakładka “kondycja baterii” w ustawieniach iPhone. Przyjmuje się, że graniczna wartość przy której iPhone staje się ciężki w używaniu to kondycja baterii poniżej 80%.

Wymiana baterii Xiaomi

Jeżeli zauważyłeś, że czas pracy na jednym ładowaniu w Twoim Xiaomi wyraźnie uległ skróceniu, może to oznaczać, że to czas na wymianę baterii. Podobnie jak w przypadku wymiany wyświetlacza, w iHelpYou masz możliwośc wyboru pomiędzy baterią oryginalną i zamiennikiem. Zarezerwuj termin, a my wymienimy baterię w Twoim Xiaomi jeszcze w ten sam dzień!

Wymiana baterii Samsung

Wymiana baterii w Samsungu może okazać się zbawieniem dla komfortu użytkowania telefonu. Dzięki takiej naprawie, nie musisz więcej martwić się o dostęp do ładowarki. Czas takiej naprawy różni się w zależności od rodzaju zastosowanej klapki tylnej oraz sposobu jej łączenia. W większości przypadków, wymiana baterii w Samsungu możliwa jest w ten sam dzień, po uprzedniej rezerwacji terminu.