iHelpYou – Serwis telefonów Poznań i Naprawa | Skup telefonów

Wymiana baterii Poznań

Lili
Lili
2024-01-31
Great customer service and they repaired my phone quickly. I definitely recommend this shop !
Bartosz Stokłosa
Bartosz Stokłosa
2024-01-29
Obsługa na 10 gwiazdek. W serwisie wyceniono mnie na 2500 zł, natomiast Ihelpyou załatwiło sprawę za 350zł. Bardzo uprzejma obsługa, wszystko jest do ustalenia. Polecam i będę polecać każdemu.
Natalia Musioł
Natalia Musioł
2024-01-24
Wymiana baterii w iphone 12 mini, wraz z programowaniem bms, umówiona szybko i równie szybko otrzymałam telefon z powrotem. Polecam
Izabela Soliwoda
Izabela Soliwoda
2024-01-21
Potwierdzam profesjonalizm serwisu. Błyskawiczna , kompleksowa naprawa(wymiana wyświetlacza w Samsung Galaxy X10+). Całkowita usługa trwała cztery godziny, gdzie w innych w pięciu lokalizacjach w Poznaniu podawali terminy kilkudniowe!!! Ogromny plus za indywidualne podejście do klienta!! Bardzo polecam! :)
Jacek Gorczyca
Jacek Gorczyca
2024-01-10
Uratowali mój telefon mimo, że nie rokował. Profesjonalnie i bardzo szybko - serwis godny polecenia
Bartosz Kemnitz
Bartosz Kemnitz
2024-01-05
Wymiana baterii S21 w opcji dojazd do klienta. Super sprawa! Pan przyjechał, zabrał telefon i za trochę ponad godzinę przywiózł z powrotem. Lepiej być nie może :D
Michal Galecki
Michal Galecki
2024-01-04
Wykonano wymianę wyswietlacza, obudowy oraz baterii w Xiaomi 11t. Praca wykonana na piątkę, Na plus że przyjęli mój telefon od ręki i w ciągu niespełna dnia załatwiono wszystkie części niezbędne do naprawy. Dzwoniłem do wielu serwisów w Poznaniu i nikt nie był tak szybki i konkurencyjny cenowo. Na szczęście wraz z relatywnie niską cena otrzymałem wysoki poziom obsługi oraz pracy. Na drugi plus zasługuje możliwość napicia się pysznej kawy na miejscu.

Na trzecim miejscu napraw naszego serwisu plasuje się wymiana baterii. Obecnie producenci smartfonów starają się optymalizować swoje urządzenia pod jak najdłuższą pracę baterii. Niestety nie można mieć wszystkiego. Telefony w dalszym ciągu muszą być lekkie i cienkie. Dodatkowo, bateria w telefonie, jak wszystkie inne akumulatory zużywają się i z czasem konieczna jest wymiana baterii. Ekstremalnie zużycie może prowadzić nawet do wybrzuszenia baterii tzw. spuchnięta bateria. Jej skutkiem może być nacisk na wyświetlacz, a nawet jego uszkodzenie.

Wymiana baterii iPhone

Słaba bateria w iPhone może objawiać się na kilka sposobów – pierwszym i wręcz kultowym wśród użytkowników iPhone jest sytuacja, kiedy iPhone wyłącza się na mrozie. Innym standardowym objawem zużycia baterii jest szybkie spadanie procentów naładowania. Dobrym wskaźnikiem stanu baterii jest zakładka “kondycja baterii” w ustawieniach iPhone. Przyjmuje się, że graniczna wartość przy której iPhone staje się ciężki w używaniu to kondycja baterii poniżej 80%.

Wymiana baterii Xiaomi

Jeżeli zauważyłeś, że czas pracy na jednym ładowaniu w Twoim Xiaomi wyraźnie uległ skróceniu, może to oznaczać, że to czas na wymianę baterii. Podobnie jak w przypadku wymiany wyświetlacza, w iHelpYou masz możliwośc wyboru pomiędzy baterią oryginalną i zamiennikiem. Zarezerwuj termin, a my wymienimy baterię w Twoim Xiaomi jeszcze w ten sam dzień!

Wymiana baterii Samsung

Wymiana baterii w Samsungu może okazać się zbawieniem dla komfortu użytkowania telefonu. Dzięki takiej naprawie, nie musisz więcej martwić się o dostęp do ładowarki. Czas takiej naprawy różni się w zależności od rodzaju zastosowanej klapki tylnej oraz sposobu jej łączenia. W większości przypadków, wymiana baterii w Samsungu możliwa jest w ten sam dzień, po uprzedniej rezerwacji terminu.