iHelpYou – Serwis i Naprawa telefonów Poznań

Naprawa telefonów Poznań i miasta ościenne Poznania - iHelpYou

Jest Ci potrzebna naprawa telefonów w Poznaniu, lub w okolicach Poznania, ale nie masz na to czasu? Obowiązki nie pozwalają Ci na stanie w korkach, czekanie w kolejce i bycie offline? My przyjedziemy do Ciebie. Nasza mobilna naprawa telefonów obsługuje Poznań oraz wszystkie miasta ościenne wokół niego. W iHelpYou serwis telefonów to czysta przyjemność! Przyjedziemy w miejsce, które Ci odpowiada, damy Ci telefon zastępczy, naprawimy Twój telefon w naszym iHelpVanie, a po naprawie możesz wybrać dla siebie nowe akcesoria. Tobie formalności zajmą mniej niż dwie minuty, a już nawet w mniej niż godzinę otrzymasz swój naprawiony telefon z powrotem, bez ruszania się z miejsca w którym się znajdujesz. Zajmiemy się wszystkim!

Naprawa telefonów Poznań

Naprawa telefonów Poznań stacjonarnie lub z dojazdem

Wybierz markę swojego telefonu

iHelpYou - mobilna naprawa telefonów Poznań i miasta ościenne Poznania

Zapomnij o  korkach, dojazdach, zostawianiu telefonu, powrocie do domu i kolejnym wyjeździe w celu odbioru telefonu.
W iHelpYou zmieniamy reguły gry! To Ty wybierasz termin i miejsce naprawy telefonu. Nawet nie musisz być w Poznaniu, ponieważ obsługujemy wszystkie miejscowości ościenne Poznania! My przyjeżdżamy i zajmujemy się serwisem Twojego telefonu, Ty dalej robisz swoje, bez tracenia czasu. Rezerwacje możesz wykonać tak, jak Ci najwygodniej – telefonicznie, mailowo, przez Facebooka lub online przez formularz rezerwacyjny. Po naprawie dostaniesz informacje na telefon zastępczy, że sprzęt jest gotowy do odbioru, a my będziemy w tym samym miejscu w którym się umówiliśmy. Teraz tylko skorzystaj z aktualnych promocji, wybierz akcesoria i ciesz się swoim naprawionym telefonem!

Naprawa telefonów Poznań - promocje

Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy i pamiętaj o najważniejszym – promocje iHelpYou łączą się!

  W promocjach iHelpYou telefon zastępczy jest zawsze za darmo.

  Dużą część napraw telefonu w iHelpYou wykonamy nawet w godzinę, ale zdarzają się takie sytuacje, kiedy bez telefonu nie możesz zostać nawet na minutę. W iHelpYou bardzo dobrze o tym wiemy, dlatego otrzymasz od nas telefon zastępczy na czas naprawy.

  za darmo
  • Tej samej marki, co Twój telefon
  • Pełen dostęp

  Promocje iHelpYou - dojazd do naprawy telefonu w Poznaniu to tylko 29zł.

  Niezależnie czy potrzebujesz naprawy telefonu w centrum Poznania, czy na samych jego obrzeżach, promocje iHelpYou sprawiają, że marnujesz ani chwili swojego czasu!
  Jeżeli mieszkasz lub jesteś jesteś poza Poznaniem – nie ma problemu. Nasz serwis telefonów obsługuje wszystkie miasta ościenne Poznania:
  Luboń, Komorniki, Plewiska, Skórzewo, Wysogotowo, Przeźmierowo, Baranowo, Suchy Las, Koziegłowy, Bogucin, Swarzędz, czy Zalasewo. Koszt naszego dojazdu to jedynie 49zł!
  Potrzebujesz naprawy telefonu w jeszcze innym miejscu? Daj nam znać telefonicznie, mailowo lub przez formularz online.

  Poznań

  29
  • Dowolne miejsce w Poznaniu

  Miasta ościenne Poznania

  49
  • Dowolne miasto ościenne Poznania

  Więcej niż jedna naprawa telefonu, lub więcej telefonów do naprawy?

  Po co zwlekać, skoro można zrobić to za jednym razem? Czeka Cię wymiana szybki w telefonie, a od dawna czujesz, że przydałaby się też wymiana baterii? Idealnie! Skorzystaj z tej promocji i weź rabat na tańszą naprawę. Masz drugi telefon? Może ktoś z domowników lub znajomi z pracy potrzebują serwis swojego telefonu? Nie dzielmy napraw, połączmy się! Niezależnie, czy chcesz usunąć usterki z jednego lub kilku telefonów, każda kolejna naprawa zwiększa rabat na najtańszą usługę. Trzy naprawy to 20% zniżki, cztery naprawy to 30% zniżki, aż do 100%!

  Dwie naprawy

  -15% taniej
  • Na tańszą naprawę
  • Niezmiennie wysoka jakość naprawy
  • Ten sam promocyjny koszt dojazdu

  Trzy naprawy

  -30% taniej
  • Na tańszą naprawę
  • Niezmiennie wysoka jakość naprawy
  • Ten sam promocyjny koszt dojazdu

  A co najważniejsze...
  Promocje iHelpYou łączą się!

  Wspominaliśmy już, że nasz Mobilny Serwis telefonów iHelpYou jest po to żeby pomagać naszym klientom?
  Sprawdźmy na przykładzie co poza gwarancją i najwyższą jakością usług zyskujesz wybierając naprawę telefonu w iHelpYou.

  Wymiana zbitej szybki i wymiana baterii w Poznaniu?