iHelpYou – Serwis telefonów Poznań i Naprawa | ul. Święty Marcin 8

Wymiana tylnej klapki Poznań

Lili
Lili
2024-01-31
Great customer service and they repaired my phone quickly. I definitely recommend this shop !
Bartosz Stokłosa
Bartosz Stokłosa
2024-01-29
Obsługa na 10 gwiazdek. W serwisie wyceniono mnie na 2500 zł, natomiast Ihelpyou załatwiło sprawę za 350zł. Bardzo uprzejma obsługa, wszystko jest do ustalenia. Polecam i będę polecać każdemu.
Natalia Musioł
Natalia Musioł
2024-01-24
Wymiana baterii w iphone 12 mini, wraz z programowaniem bms, umówiona szybko i równie szybko otrzymałam telefon z powrotem. Polecam
Izabela Soliwoda
Izabela Soliwoda
2024-01-21
Potwierdzam profesjonalizm serwisu. Błyskawiczna , kompleksowa naprawa(wymiana wyświetlacza w Samsung Galaxy X10+). Całkowita usługa trwała cztery godziny, gdzie w innych w pięciu lokalizacjach w Poznaniu podawali terminy kilkudniowe!!! Ogromny plus za indywidualne podejście do klienta!! Bardzo polecam! :)
Jacek Gorczyca
Jacek Gorczyca
2024-01-10
Uratowali mój telefon mimo, że nie rokował. Profesjonalnie i bardzo szybko - serwis godny polecenia
Bartosz Kemnitz
Bartosz Kemnitz
2024-01-05
Wymiana baterii S21 w opcji dojazd do klienta. Super sprawa! Pan przyjechał, zabrał telefon i za trochę ponad godzinę przywiózł z powrotem. Lepiej być nie może :D
Michal Galecki
Michal Galecki
2024-01-04
Wykonano wymianę wyswietlacza, obudowy oraz baterii w Xiaomi 11t. Praca wykonana na piątkę, Na plus że przyjęli mój telefon od ręki i w ciągu niespełna dnia załatwiono wszystkie części niezbędne do naprawy. Dzwoniłem do wielu serwisów w Poznaniu i nikt nie był tak szybki i konkurencyjny cenowo. Na szczęście wraz z relatywnie niską cena otrzymałem wysoki poziom obsługi oraz pracy. Na drugi plus zasługuje możliwość napicia się pysznej kawy na miejscu.

Obecnie w telefonach szybka wyświetlacza jak i tylna klapka wykonana jest w dużej części modeli ze szkła. Szkło ma to do siebie, że bardzo dobrze wygląda, ale zarazem jest bardzo kruchliwe. Podobnie jak w przypadku zbitej szybki wyświetlacza, pęknięta tylna klapka może zdarzyć się przy każdym mocniejszym zetknięciu telefonu z twardą powierzchnią. Istnieje też ekstremalna sytuacja, kiedy słaba bateria jest na tyle zużyta, że zaczyna wybrzuszać – tzw. spuchnięta bateria w telefonie. Bateria może wywrzeć taki nacisk na tylną klapkę telefonu, aż doprowadzi do jej pęknięcia. Należy również pamiętać, że jeżeli Twoja tylna klapka jest zbita, uniemożliwia to jej ponowne założenie przy innych naprawach telefonu, jak np. wymiana zbitej szybki, czy wymiana baterii. W takiej sytuacji warto skorzystać z promocji na zniżkę przy dwóch naprawach i przy okazji naprawy zbitej szybki, wymiany wyświetlacza czy innego serwisu telefonu dokonać również wymiany tylnej klapki.

Serwis telefonów Poznań

Wymiana tylnej szybki iPhone

Pęknięta szybka tylna w iPhone psuje estetykę całego telefonu. W iHelpYou do wymiany tylnej klapki w iPhone stosujemy tylko profesjonalne urządzenia laserowe. Dzięki temu, możesz mieć pewność, że naprawa zostanie wykonana z idealną precyzją, a żaden element nie zostanie naruszony.

Wymiana klapki Xiaomi i Samsung

Tylna klapka w Xiaomi i Samsungu różni się budową od tych w iPhone. Do jej wymiany nie ma potrzeby użycia lasera, a jedynie podgrzewaczy. W przypadku tych telefonów, do wyboru są klapki zamienne oraz oryginalne servicepack. Jeżeli termin naprawy został zarezerwowany, wymiana plecków w Xiaomi i Samsungu możliwa jest w ten sam dzień.