iHelpYou – Serwis i Naprawa telefonów Poznań

Wymiana tylnej klapki Poznań

Nazar Javorskyj
Nazar Javorskyj
2023-09-18
Facet który zajmuje się naprawą , ma bardzo fajne podejście do swojej pracy 👍 Jestem zadowolony , i polecam !!
Jacek Johny M
Jacek Johny M
2023-09-14
Szybka i fachowa pomoc. Dziękuję i szczerze polecam :).
malgo pe
malgo pe
2023-09-11
Potwierdzam znakomite opinie serwisu. Profesjonalna, kompleksowa obsługa, błyskawiczny czas realizacji (wymiana dotyku w Realme8), w odróżnieniu od dedykowanego serwisu GSM. Duży + za stronę Www, szeroki zakres usług i indywidualne podejście do klienta, uwzględniające specyfikę oczekiwań w związku z problemem technicznym sprzętu. Warto.
Jakub Adam
Jakub Adam
2023-09-10
Super obsluga, profesjonalnie wykonana robota
Marianna
Marianna
2023-09-08
Super, bardzo miła obsługa, szybka naprawa i w dobrej cenie:)
Julcix_x_1
Julcix_x_1
2023-09-08
Bardzo miła i profesjonalna obsługa, wszystko do dogadania się. Bardzo polecam obsługę pana Patryka
Jakub Zarański
Jakub Zarański
2023-09-08
5 z plusem. Szybkie załatwienie sprawy i obsługa na najwyższym poziomie 🙂
PueNto
PueNto
2023-09-02
Polecam, obsługa na top poziomie
Filip Oskar
Filip Oskar
2023-08-31
Serdecznie polecam Wymiana baterii oraz czyszczenie wejścia ładowania w realme 8pro Usługa wykonana szybko sprawnie,kontakt na najwyższym poziomie jak i wykonana praca. Serdecznie polecam serwis na najwyższym poziomie.
Dariusz Semeniuk
Dariusz Semeniuk
2023-08-30
Z czystym sumieniem polecam to miejsce. Jedyna firma w Poznaniu która wymieniła mi w jeden dzień wyświetlacz w telefonie. Czas naprawy 6 godzin. Cena konkurencyjna w stosunku do innych firm w Poznaniu.Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Jeśli będzie potrzeba na pewno wrócę do tego serwisu.Napewno będę go polecał znajomym. Właścicielowi jeszcze raz bardzo dziękuję za szybki termin realizacji i perfekcyjnie wykonaną pracę. Pozdrawiam

Obecnie w telefonach szybka wyświetlacza jak i tylna klapka wykonana jest w dużej części modeli ze szkła. Szkło ma to do siebie, że bardzo dobrze wygląda, ale zarazem jest bardzo kruchliwe. Podobnie jak w przypadku zbitej szybki wyświetlacza, pęknięta tylna klapka może zdarzyć się przy każdym mocniejszym zetknięciu telefonu z twardą powierzchnią. Istnieje też ekstremalna sytuacja, kiedy słaba bateria jest na tyle zużyta, że zaczyna wybrzuszać – tzw. spuchnięta bateria w telefonie. Bateria może wywrzeć taki nacisk na tylną klapkę telefonu, aż doprowadzi do jej pęknięcia. Należy również pamiętać, że jeżeli Twoja tylna klapka jest zbita, uniemożliwia to jej ponowne założenie przy innych naprawach telefonu, jak np. wymiana zbitej szybki, czy wymiana baterii. W takiej sytuacji warto skorzystać z promocji na zniżkę przy dwóch naprawach i przy okazji naprawy zbitej szybki, wymiany wyświetlacza czy innego serwisu telefonu dokonać również wymiany tylnej klapki.

Serwis telefonów Poznań

Wymiana tylnej szybki iPhone

Pęknięta szybka tylna w iPhone psuje estetykę całego telefonu. W iHelpYou do wymiany tylnej klapki w iPhone stosujemy tylko profesjonalne urządzenia laserowe. Dzięki temu, możesz mieć pewność, że naprawa zostanie wykonana z idealną precyzją, a żaden element nie zostanie naruszony.

Wymiana klapki Xiaomi i Samsung

Tylna klapka w Xiaomi i Samsungu różni się budową od tych w iPhone. Do jej wymiany nie ma potrzeby użycia lasera, a jedynie podgrzewaczy. W przypadku tych telefonów, do wyboru są klapki zamienne oraz oryginalne servicepack. Jeżeli termin naprawy został zarezerwowany, wymiana plecków w Xiaomi i Samsungu możliwa jest w ten sam dzień.