iHelpYou – Serwis telefonów Poznań i Naprawa | Skup telefonów

Serwis Xiaomi Poznań

W iHelpYou możliwa jest naprawa Xiaomi każdej serii

Serwis Xiaomi Redmi Poznan

Mi

Serwis Xiaomi MI Poznan

Redmi

Serwis POCO Poznań

POCO

Święty Marcin 8 - stacjonarnie

Jesteśmy w samym centrum Poznania, na ulicy Święty Marcin 8, i specjalizujemy się w naprawie telefonów marki Xiaomi. Zapraszamy do naszego serwisu, gdzie profesjonalni technicy z wieloletnim doświadczeniem zajmą się Twoim urządzeniem. Niezależnie od problemu – czy to uszkodzony ekran, problem z baterią czy kwestie związane z oprogramowaniem – dołożymy wszelkich starań, aby Twój telefon Xiaomi działał jak nowy. Gwarantujemy szybką i efektywną obsługę oraz korzystne ceny.

Bardzo często oddajemy telefon tego samego dnia

Naprawa Iphone Centrum Poznań
Serwis Xiaomi Poznan

Serwis Xiaomi Poznań - mobilnie

Jeżeli Twój Xiaomi uległ uszkodzeniu, mobilny serwis Xiaomi Poznań iHelpYou Ci pomoże! Nasz profesjonalny serwis Xiaomi zajmie się Twoim telefonem tak jak jeszcze nikt inny. Po rezerwacji terminu jesteśmy dla Ciebie na wyłączność. Nie tylko masz do wyboru czas i miejsce naprawy, ale możesz zdecydować również, czy naprawę Twojego Xiaomi wykonać mamy na wysokiej jakości częściach zamiennych, czy na oryginalnych service-pack. Wygoda, swoboda, przejrzystość – synonimy serwisu Xiaomi Poznań w iHelpYou.

Serwis Xiaomi Poznań i wokół Poznania

Naprawa Xiaomi nie ma dla nas tajemnic.

Mobilny Serwis Xiaomi Poznań - dlaczego iHelpYou?

Prostota, wygoda, przejrzystość. Zdajemy sobie sprawę, jak ciężko w obecnym świecie jest pogodzić wszystkie obowiązki. Niestety dodatkowo  może przydarzyć nam się do tego taki niefart jak upadek telefonu. Często powoduje to brak możliwości korzystania z niego, a co za tym idzie obowiązki stają się jeszcze trudniejsze.  Nic w tym dziwnego – telefon często zastępuje nam multum innych urządzeń. Brak możliwości korzystania ze swojego Xiaomi potrafi zdezorganizować wszystko jeszcze bardziej. Mimo, że telefony Xiaomi są naprawdę solidnie wykonane i wysoko cenione, w dalszym ciągu jest to elektronika. Elektronika użytkowa ma to do siebie, że zawsze będzie podatna na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo samodzielne wykonanie serwisu Xiaomi bez potrzebnego sprzętu GSM jest bardzo karkołomne.

Nasz mobilny serwisów telefonów iHelpYou został stworzony, aby pomagać w takich właśnie sytuacjach. Wybierając iHelpYou, wybierasz doświadczenie i profesjonalizm, ale przede wszystkim oszczędzasz swój czas i pieniądze, a wielokrotnie również swoje nerwy.

Wymiana wyświetlacza Xiaomi Poznań
  • Po pierwsze nie tracisz czasu, aby szukać serwisu, a następnie jechać zostawiać i odbierać swój sprzęt.
  • Po drugie oszczędzasz swoje pieniądze, gdyż w iHelpYou ceny zawsze są korzystne, a dodatkowo zawsze mamy dla Ciebie atrakcyjne rabaty. Nie musisz również tracić swoich pieniędzy na dojazdy w celu zostawienia i odebrania swojego Xiaomi z serwisu, ponieważ to my przyjedziemy do Ciebie.
  • Po trzecie i często najważniejsze, oszczędzasz swoje nerwy, dlatego że nie musisz planować dojazdów, ani czasu bez swojego Xiaomi. W iHelpYou, nie tylko przyjedziemy i odbierzemy Twój telefon. W iHelpYou serwis Xiaomi w Poznaniu i okolicach jesteśmy w stanie wykonać na miejscu w naszych specjalnych autach serwisowych w przeciągu nawet godziny. Jeżeli okaże się, że usterka jest bardziej skomplikowana i naprawa potrwa dłużej, to dla Ciebie żaden problem. Telefon zastępczy na czas naprawy otrzymasz od nas całkowicie za darmo. Dodatkowo, w celu jeszcze większej wygody i braku barier, telefon zastępczy również będzie od Xiaomi!

iHelpYou Serwis Xiaomi Poznań

Zamienniki, części zamienne i części oryginalne – te frazy bardzo często pojawiają się w przypadku serwisu Xiaomi. W tej części postaramy się wyjaśnić o co w tym chodzi i rozwiać wszelkie wątpliwości

Wymiana wyświetlacza Xiaomi

W naszym cenniku serwisu Xiaomi Poznań jest podział na części oryginalne i zamienniki. Dlaczego?

Jak już wspominaliśmy, w iHelpYou bardzo ważna jest przejrzystość, dlatego wprowadziliśmy podział zarówno na części oryginalne jak i zamienniki. Dzięki temu, klient ma możliwość świadomego wyboru, a co najważniejsze, ma wiedzę na temat tego jakiego rodzaju części będzie używał po naprawie w swoim Xiaomi.

Zamienniki - jakie są różnice serwisu Xiaomi dla Ciebie?

W naszym serwisie telefonów Xiaomi, stawiamy przede wszystkim na jakość. Jeżeli chodzi o klasę części zamiennych w iHelpYou, są to najwyższe jakościowo części. Zamiennikami nazywamy je, ponieważ nie pochodzą bezpośrednio od producenta, jak w przypadku części service-pack. Dla Ciebie, jako klienta naprawiającego swojego Xiaomi  w naszym serwisie, różnice są marginalne. Mimo wszystko poniżej postaramy się przedstawić wszystko jak najrzetelniej.

Korpusy i klapki tylne do Xiaomi w naszym serwisie

Nie ma różnic jakościowych, więc również nie ma różnic podczas użytkowania. To, co jest możliwe do zauważenia, to w zależności od partii produkcyjnej, różnice między odcieniami danych kolorów klapek. Za przykład mogą tu posłużyć klapki zamienne do Xiaomi Mi 9T, ponieważ te szkła tylne mają delikatnie ciemniejszą barwę od oryginału. Pytanie brzmi czy jest to zauważalne? Według nas tylko, jeżeli się o tym wie 🙂

Wymiana wyświetlacza w Xiaomi - oryginał czy zamiennik?

Wyświetlacze Xiaomi to sytuacja, o której koniecznie musimy wspomnieć. Na wstępie najważniejszy jest fakt, że telefony Xiaomi posiadają kilka rodzajów oryginalnie montowanych wyświetlaczy. Jednym z nich jest wyświetlacz typu LCD, montowany w modelach Xiaomi z niższej półki cenowej. Drugim rodzajem są wyświetlacze AMOLED, o których musimy wspomnieć. Na rynku pojawiają się oferty wyświetlaczy typu LCD, do modeli Xiaomi w których oryginalnie montowany jest wyświetlacz typu AMOLED. Pragniemy zwrócić uwagę na to, że iHelpYou nigdy nie stosujemy wyświetlaczy LCD do modeli w których oryginalnie zainstalowano AMOLED. Wynika to przede wszystkim z jakości i natury tych elementów. Wyświetlacze LCD są w swojej budowie znacznie grubsze od droższego odpowiednika. Montując je w miejsce AMOLEDów, byłyby źle dopasowane do korpusu oraz znacznie wystawały ponad obudowę telefonu. Pomijając aspekty wyświetlania obrazu oraz prawidłowej sztuki serwisu GSM jest to główny powód, dla którego należy unikać montaży wyświetlaczy LCD w miejsce AMOLED.

Wymiana wyświetlacza

 W iHelpYou masz pewność, że nawet wybierając wyświetlacz typu zamiennik, otrzymasz taki sam rodzaj wyświetlacza, jaki powinien być w Twoim modelu. Jednym z aspektów, który należy poruszyć przy okazji wyświetlaczy zamiennych to czytnik odcisku palca. Jeżeli jest on umieszczony pod ekranem, po wyborze wyświetlacza typu zamiennik może mieć miejsce niesprawność, lub gorsze działanie czytnika. Jeżeli nie używasz innych czytników biometrycznych, np. odblokowywania twarzą, warto zastanowić się, która wersja wyświetlacza będzie dla Ciebie bardziej odpowiednia.
Poza wymienionym powyżej aspektem, różnice między wyświetlaczem oryginalnym a zamiennym są naprawdę znikome. To samo tyczy się jakości wyświetlanego obrazu.

Baterie zamienne w serwisie Xiaomi w IHelpYou

Jeżeli mowa o bateriach, sytuacja jest bardzo podobna jak w zamiennych obudowach i klapkach tylnych. Nie ma różnic w użytkowaniu, gdyż bateria zamienna ma te same parametry co oryginalna. Jedyna różnica może być widoczna w długości użytkowania. Obecnie średnio (w zależności od intensywności używania), baterie w nowych telefonach są w stanie utrzymywać swoje parametry od około roku, do półtora. Mamy tu na myśli zachowywanie parametrów żywotności bez ładowania, takich jak w całkowicie nowym, wyjętym z pudełka telefonie. W przypadku baterii zamiennych, okres ten może być krótszy o około 10 do 20%. Oczywiście po tym okresie, bateria bez względu na to czy zamienna, czy oryginalna, w dalszym ciągu będzie sprawna i gotowa do działania.

Części oryginalne czy zamienne - co wybrać?

Niestety, ale takie pytania nigdy nie mają jednoznacznej odpowiedzi. Na ostateczną odpowiedź mają wpływ czynniki indywidualne, takie jak budżet, podejście oraz plany związane z telefonem (uzywanie jeszcze przez wiele lat czy np. wymiana na nowy w najbliższych miesiącach). Jedno co jest pewne, to fakt, że w iHelpYou, niezależnie czy wybierzesz części zamienne czy oryginalne, otrzymasz serwis Xiaomi na najwyższym poziomie. Jeżeli nadal wahasz się z wyborem, śmiało zadzwoń do nas, albo napisz na Facebooku lub przez formularz kontaktowy, a my na pewno pomożemy dokonać właściwego wyboru.

Wymiana szybki czy wymiana wyświetlacza w Xiaomi?

To pytanie często budzi wątpliwości wśród naszych klientów, dlatego postaramy się po krótce objaśnić te dwa pojęcia.

Wymiana zbitej szybki w Xiaomi możliwa jest wtedy, kiedy na wyświetlaczu uszkodzona jest tylko szklana warstwa. Często to zjawisko określa się mianem “pajęczynki”. Warunkiem wymiany zbitej szybki jest poprawne działanie ekranu. Co ważne, przy wymiana szybki umożliwia zachowanie jego pełnej oryginalności, więc do jej wymiany wskazane jest, aby wyświetlacz nie był wcześniej wymieniany.

Jeżeli w telefonie uszkodzony jest dotyk, albo ekran wyświetla pasy,  lub dziwne kolory, konieczna jest wymiana wyświetlacza.

Wymiana szybki Xiaomi Poznań

Jeżeli nadal nie masz pewności co do tego, czy potrzebna Ci jest wymiana wyświetlacza, czy wymiana szybki w Twoim Xiaomi, chętnie to zdiagnozujemy!

Serwis Xiaomi Poznań - czy to się opłaca?

Chcielibyśmy poruszyć tutaj ważną kwestię. Wśród użytkowników innych marek telefonów zdarza nam się słyszeć niepoparte niczym opinie nt. telefonów Xiaomi. “Robicie serwis Xiaomi? Przecież to jednorazówki”, lub “Serwis Xiaomi? Przecież tego się nie opłaca robić”. W tym miejscu chcemy stanowczo zaprzeczyć tym opiniom.

Naprawa Xiaomi w serwisie telefonów iHelpYou

Postanowiliśmy zmierzyć się z tezą “lepiej kupić nowy, niż naprawiać”. Porównaliśmy koszty zakupu nowego Xiaomi z serwisem Xiaomi w iHelpYou. Za przykład posłuży Xiaomi Redmi 10. Na chwile obecną, jego cena w sklepie wynosi 949zł. Poniżej przedstawiamy nasz cennik napraw Xiaomi Redmi 10.

Naprawa

Cena naprawy

Wymiana zbitej szybki Xiaomi Redmi 10

289zł

Wymiana wyświetlacza Xiaomi Redmi 10 - oryginał

379zł

Wymiana wyświetlacza Xiaomi Redmi 10 - zamiennik

339zł

Wymiana tylnej klapki Xiaomi Redmi 10 - oryginał

219zł

Wymiana złącza ładowania Xiaomi Redmi 10

169zł

Z tych liczb jasno możemy wyczytać, że nawet w przypadku najgorszego scenariusza, czyli kompletnego uszkodzenia wyświetlacza, serwis Xiaomi w iHelpYou wciąż jest bardzo opłacalny. Nawet wybierając wymianę na oryginalnej części Service-Pack, naprawa jest dwa i pół raza tańsza niż zakup nowego telefonu. Liczby mówią same za siebie.

Jak dużo Xiaomi sprzedaje się w Polsce?

Xiaomi, to marka, która na Polskim rynku jest stosunkowo od niedawna. Oficjalna sprzedaż tych telefonów w Polsce rozpoczęła się w 2016 roku. Stąd też w dalszym ciągu zdarzają się złośliwe komentarze na temat ich telefonów. Jednak fakty są zupełnie inne. Jak możemy odczytać z danych portalu statcounter.com, w marcu 2022 roku w Polsce, sprzedaż nowych telefonów od Xiaomi zrównała się ze sprzedażą Samsungów!

Sprzedaż Xiaomi w Polsce

W tym momencie, wiemy już, że Xiaomi jest naprawdę potężnym graczem na polskim rynku telefonów. Co za tym idzie, ceny nowych Xiaomi nie są już tak niskie jak miało to miejsce na początku ich istnienia.

Pojedynek na szczycie czyli porównanie Samsunga i Xiaomi

W celu utwierdzenia o pozycji telefonów Xiaomi na rynku, postanowiliśmy posłużyć się jeszcze jednym porównaniem. Dotyczy on dwóch marek, których wykresy w marcu 2022 zrównały się. Modele, które wybraliśmy, to dobrze znane flagowce z 2020 roku – Xiaomi Mi10 oraz Samsung S20.

Powołując się na dane zebrane przez serwis Benchmark oraz MGSM, wybraliśmy kilka naszym zdaniem (podkreślamy naszym) najważniejszych parametrów użytkowych.


Samsung S20

Xiaomi Mi10

Wyświetlacz

Dynamic AMOLED 120Hz

AMOLED 90Hz

Procesor

Samsung Exynos 990 - 8 rdzeni

Qualcomm Snapdragon 865 - 8 rdzeni

Pojemność baterii

4000mAh

4780mAh

Ładowanie przewodowe

do 25W

do 45W

Ładowanie bezprzewodowe

do 15W

do 27W

Standard 5G

w droższej wersji

W standardzie

Cena podstawowej wersji w dniu premiery w Polsce

3949zł

3499zł

Jak możemy zauważyć w powyższej tabeli, Xiaomi bardzo mocno konkuruje z flagowcami Samsunga.

Reasumując, powyższe porównania nie mają na celu udowadniania przewagi jednej lub drugiej strony. Naszym celem jest pokazanie, że serwis telefonów Xiaomi, tak samo jak serwis telefonów Samsung jest jak najbardziej sensowny i uzasadniony – zarówno technicznie jak i ekonomicznie.

Serwis Xiaomi w iHelpYou

Jeżeli potrzebna Ci jest jakakolwiek naprawa Xiaomi, skorzystaj z opcji rezerwacji terminu i darmowego dojazdu na terenie Poznania. Nasza pomoc zawsze jest zgodna z naszymi wytycznymi, czyli wygodnie, przejrzyście i profesjonalnie!