iHelpYou – Serwis i Naprawa telefonów Poznań

Wymiana złącza ładowania Poznań

Nazar Javorskyj
Nazar Javorskyj
2023-09-18
Facet który zajmuje się naprawą , ma bardzo fajne podejście do swojej pracy 👍 Jestem zadowolony , i polecam !!
Jacek Johny M
Jacek Johny M
2023-09-14
Szybka i fachowa pomoc. Dziękuję i szczerze polecam :).
malgo pe
malgo pe
2023-09-11
Potwierdzam znakomite opinie serwisu. Profesjonalna, kompleksowa obsługa, błyskawiczny czas realizacji (wymiana dotyku w Realme8), w odróżnieniu od dedykowanego serwisu GSM. Duży + za stronę Www, szeroki zakres usług i indywidualne podejście do klienta, uwzględniające specyfikę oczekiwań w związku z problemem technicznym sprzętu. Warto.
Jakub Adam
Jakub Adam
2023-09-10
Super obsluga, profesjonalnie wykonana robota
Marianna
Marianna
2023-09-08
Super, bardzo miła obsługa, szybka naprawa i w dobrej cenie:)
Julcix_x_1
Julcix_x_1
2023-09-08
Bardzo miła i profesjonalna obsługa, wszystko do dogadania się. Bardzo polecam obsługę pana Patryka
Jakub Zarański
Jakub Zarański
2023-09-08
5 z plusem. Szybkie załatwienie sprawy i obsługa na najwyższym poziomie 🙂
PueNto
PueNto
2023-09-02
Polecam, obsługa na top poziomie
Filip Oskar
Filip Oskar
2023-08-31
Serdecznie polecam Wymiana baterii oraz czyszczenie wejścia ładowania w realme 8pro Usługa wykonana szybko sprawnie,kontakt na najwyższym poziomie jak i wykonana praca. Serdecznie polecam serwis na najwyższym poziomie.
Dariusz Semeniuk
Dariusz Semeniuk
2023-08-30
Z czystym sumieniem polecam to miejsce. Jedyna firma w Poznaniu która wymieniła mi w jeden dzień wyświetlacz w telefonie. Czas naprawy 6 godzin. Cena konkurencyjna w stosunku do innych firm w Poznaniu.Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Jeśli będzie potrzeba na pewno wrócę do tego serwisu.Napewno będę go polecał znajomym. Właścicielowi jeszcze raz bardzo dziękuję za szybki termin realizacji i perfekcyjnie wykonaną pracę. Pozdrawiam

Gniazdo ładowania w telefonie ciągle narażone jest na wszelkiego rodzaju zabrudzenia i pyły, czego konsekwencją może być uszkodzone złącze ładowania. Wymiana gniazda ładowania w telefonie może być konieczne również w przypadku używania kabli ładujących bardzo niskiej jakości. Zepsute gniazdo ładowania objawia się tym, że telefon się nie ładuje, lub ładowanie przerywa. Dodatkowo uszkodzone gniazdo ładowania w wielu przypadkach możemy rozpoznać po braku charakterystycznego “kliknięcia” podczas wkładania kabla. W niektórych przypadkach pomóc może gruntowne czyszczenie gniazda, dzięki czemu nie ma konieczności wymiany złącza ładowania.

Naprawa złącza ładowania iPhone

Jeżeli pomimo wyczyszczenia portu ładowania oraz używania różnych kabli i ładowarek Twój iPhone się nie ładuje, lub iPhone nie włącza się konieczna może być wymiana gniazda ładowania. W iHelpYou taka naprawa realizowana jest od ręki, w ciągu godziny. Przy okazji wymiany, warto zaopatrzyć się w nowy kabel, ponieważ poprzedni mógł być przyczyną uszkodzenia. Zarówno akcesoria jak i naprawę  wykonamy we wskazanym przez Ciebie miejscu w naszym iHelpVanie.

Wymiana gniazda ładowania Xiaomi

Pierwszym objawem wskazującym na to, że wymiana gniazda ładowania w Xiaomi jest konieczna, to brak możliwości korzystania z funkcji szybkiego ładowania. Jeżeli Twój Xiaomi nie ładuje, możesz w pierwszej kolejności spróbować wyczyścić gniazdo. Jeżeli nie chcesz robić tego samemu, możesz powierzyć to nam. Jeżeli czyszczenie nie pomoże, wymienimy gniazdo, lub taśmę łączącą płytę dolną z płytą główną.

Naprawa złącza ładowania Samsung

W zależności od modelu, w naprawa portu ładowania w Samsungu różni się swoim stopniem skomplikowania. Jeżeli złącze umiejscowione jest na taśmie Flex, wymiana gniazda ładowania w takim Samsungu możliwa jest od ręki. Jeżeli gniazdo ładowania lutowane jest do płyty jedno lub dwurzędowo, naprawa może potrwać nawet 2 dni. Bez względu na typ złącza, iHelpYou odbierze od Ciebie uszkodzony telefon i zwróci naprawiony.

Naprawa gniazda ładowania Poznań

Jeśli zauważyłeś, że w Twoim telefonie konieczna jest wymiana złącza ładowania, zgłoś się do nas. W miarę możliwości postaramy się wyczyścić gniazdo, a jeżeli to nie pomoże, wymienimy złącze ładowania i telefon znów będzie w pełni sprawny. Przy okazji skorzystaj z aktualnych promocji i wybierz akcesoria ładujące najwyższej jakości, aby Twoje złącze ładowania służyło przez długi czas.