iHelpYou – Serwis telefonów Poznań i Naprawa | Skup telefonów

Wymiana złącza ładowania Poznań

Lili
Lili
2024-01-31
Great customer service and they repaired my phone quickly. I definitely recommend this shop !
Bartosz Stokłosa
Bartosz Stokłosa
2024-01-29
Obsługa na 10 gwiazdek. W serwisie wyceniono mnie na 2500 zł, natomiast Ihelpyou załatwiło sprawę za 350zł. Bardzo uprzejma obsługa, wszystko jest do ustalenia. Polecam i będę polecać każdemu.
Natalia Musioł
Natalia Musioł
2024-01-24
Wymiana baterii w iphone 12 mini, wraz z programowaniem bms, umówiona szybko i równie szybko otrzymałam telefon z powrotem. Polecam
Izabela Soliwoda
Izabela Soliwoda
2024-01-21
Potwierdzam profesjonalizm serwisu. Błyskawiczna , kompleksowa naprawa(wymiana wyświetlacza w Samsung Galaxy X10+). Całkowita usługa trwała cztery godziny, gdzie w innych w pięciu lokalizacjach w Poznaniu podawali terminy kilkudniowe!!! Ogromny plus za indywidualne podejście do klienta!! Bardzo polecam! :)
Jacek Gorczyca
Jacek Gorczyca
2024-01-10
Uratowali mój telefon mimo, że nie rokował. Profesjonalnie i bardzo szybko - serwis godny polecenia
Bartosz Kemnitz
Bartosz Kemnitz
2024-01-05
Wymiana baterii S21 w opcji dojazd do klienta. Super sprawa! Pan przyjechał, zabrał telefon i za trochę ponad godzinę przywiózł z powrotem. Lepiej być nie może :D
Michal Galecki
Michal Galecki
2024-01-04
Wykonano wymianę wyswietlacza, obudowy oraz baterii w Xiaomi 11t. Praca wykonana na piątkę, Na plus że przyjęli mój telefon od ręki i w ciągu niespełna dnia załatwiono wszystkie części niezbędne do naprawy. Dzwoniłem do wielu serwisów w Poznaniu i nikt nie był tak szybki i konkurencyjny cenowo. Na szczęście wraz z relatywnie niską cena otrzymałem wysoki poziom obsługi oraz pracy. Na drugi plus zasługuje możliwość napicia się pysznej kawy na miejscu.

Gniazdo ładowania w telefonie ciągle narażone jest na wszelkiego rodzaju zabrudzenia i pyły, czego konsekwencją może być uszkodzone złącze ładowania. Wymiana gniazda ładowania w telefonie może być konieczne również w przypadku używania kabli ładujących bardzo niskiej jakości. Zepsute gniazdo ładowania objawia się tym, że telefon się nie ładuje, lub ładowanie przerywa. Dodatkowo uszkodzone gniazdo ładowania w wielu przypadkach możemy rozpoznać po braku charakterystycznego “kliknięcia” podczas wkładania kabla. W niektórych przypadkach pomóc może gruntowne czyszczenie gniazda, dzięki czemu nie ma konieczności wymiany złącza ładowania.

Naprawa złącza ładowania iPhone

Jeżeli pomimo wyczyszczenia portu ładowania oraz używania różnych kabli i ładowarek Twój iPhone się nie ładuje, lub iPhone nie włącza się konieczna może być wymiana gniazda ładowania. W iHelpYou taka naprawa realizowana jest od ręki, w ciągu godziny. Przy okazji wymiany, warto zaopatrzyć się w nowy kabel, ponieważ poprzedni mógł być przyczyną uszkodzenia. Zarówno akcesoria jak i naprawę  wykonamy we wskazanym przez Ciebie miejscu w naszym iHelpVanie.

Wymiana gniazda ładowania Xiaomi

Pierwszym objawem wskazującym na to, że wymiana gniazda ładowania w Xiaomi jest konieczna, to brak możliwości korzystania z funkcji szybkiego ładowania. Jeżeli Twój Xiaomi nie ładuje, możesz w pierwszej kolejności spróbować wyczyścić gniazdo. Jeżeli nie chcesz robić tego samemu, możesz powierzyć to nam. Jeżeli czyszczenie nie pomoże, wymienimy gniazdo, lub taśmę łączącą płytę dolną z płytą główną.

Naprawa złącza ładowania Samsung

W zależności od modelu, w naprawa portu ładowania w Samsungu różni się swoim stopniem skomplikowania. Jeżeli złącze umiejscowione jest na taśmie Flex, wymiana gniazda ładowania w takim Samsungu możliwa jest od ręki. Jeżeli gniazdo ładowania lutowane jest do płyty jedno lub dwurzędowo, naprawa może potrwać nawet 2 dni. Bez względu na typ złącza, iHelpYou odbierze od Ciebie uszkodzony telefon i zwróci naprawiony.

Naprawa gniazda ładowania Poznań

Jeśli zauważyłeś, że w Twoim telefonie konieczna jest wymiana złącza ładowania, zgłoś się do nas. W miarę możliwości postaramy się wyczyścić gniazdo, a jeżeli to nie pomoże, wymienimy złącze ładowania i telefon znów będzie w pełni sprawny. Przy okazji skorzystaj z aktualnych promocji i wybierz akcesoria ładujące najwyższej jakości, aby Twoje złącze ładowania służyło przez długi czas.