iHelpYou – Serwis telefonów Poznań i Naprawa | Skup telefonów

Wymiana zbitej szybki Poznań

Lili
Lili
2024-01-31
Great customer service and they repaired my phone quickly. I definitely recommend this shop !
Bartosz Stokłosa
Bartosz Stokłosa
2024-01-29
Obsługa na 10 gwiazdek. W serwisie wyceniono mnie na 2500 zł, natomiast Ihelpyou załatwiło sprawę za 350zł. Bardzo uprzejma obsługa, wszystko jest do ustalenia. Polecam i będę polecać każdemu.
Natalia Musioł
Natalia Musioł
2024-01-24
Wymiana baterii w iphone 12 mini, wraz z programowaniem bms, umówiona szybko i równie szybko otrzymałam telefon z powrotem. Polecam
Izabela Soliwoda
Izabela Soliwoda
2024-01-21
Potwierdzam profesjonalizm serwisu. Błyskawiczna , kompleksowa naprawa(wymiana wyświetlacza w Samsung Galaxy X10+). Całkowita usługa trwała cztery godziny, gdzie w innych w pięciu lokalizacjach w Poznaniu podawali terminy kilkudniowe!!! Ogromny plus za indywidualne podejście do klienta!! Bardzo polecam! :)
Jacek Gorczyca
Jacek Gorczyca
2024-01-10
Uratowali mój telefon mimo, że nie rokował. Profesjonalnie i bardzo szybko - serwis godny polecenia
Bartosz Kemnitz
Bartosz Kemnitz
2024-01-05
Wymiana baterii S21 w opcji dojazd do klienta. Super sprawa! Pan przyjechał, zabrał telefon i za trochę ponad godzinę przywiózł z powrotem. Lepiej być nie może :D
Michal Galecki
Michal Galecki
2024-01-04
Wykonano wymianę wyswietlacza, obudowy oraz baterii w Xiaomi 11t. Praca wykonana na piątkę, Na plus że przyjęli mój telefon od ręki i w ciągu niespełna dnia załatwiono wszystkie części niezbędne do naprawy. Dzwoniłem do wielu serwisów w Poznaniu i nikt nie był tak szybki i konkurencyjny cenowo. Na szczęście wraz z relatywnie niską cena otrzymałem wysoki poziom obsługi oraz pracy. Na drugi plus zasługuje możliwość napicia się pysznej kawy na miejscu.

Serwis telefonów Poznań - wymiana zbitej szybki

Pęknięta szybka przednia to przypadłość, która najczęściej dolega naszym telefonom. Mimo, że teoretycznie często da się z nią funkcjonować, jest to bardzo denerwujące, nie wspominając już o aspektach wizualnych. Na szczęście profesjonalna wymiana szybki wyświetlacza nie zostawia żadnych śladów, a telefon znowu wygląda jak nowy. W iHelpYou używamy zaawansowanego sprzętu, dzięki czemu mamy pewność, że nasz klient będzie zadowolony, a wymiana szybki będzie trwała i idealnie spasowana. Co ważne, przy wymianie samej przedniej szybki, wyświetlacz pozostaje oryginalny, a na usługę każdorazowo klient otrzymuje minimum sześciomiesięczną gwarancję pisemną.

Serwis telefonów Poznań

Wymiana zbitej szybki iPhone

Zbita szybka w iPhone stanowi najwyższe miejsce na podium napraw w naszym serwisie iPhone. Można powiedzieć, że dla iHelpYou dzień w którym nie trafi do nas iPhone ze zbitą szybką jest dniem straconym :). Niezależnie jednak, czy jest to iPhone 6 z ekranem typu LCD, czy iPhone 12 Pro Max z OLEDem, radzimy sobie z nimi doskonale. W iHelpYou wymiana zbitej szybki możliwa jest jeszcze w tym samym dniu, w którym zarezerwujesz naprawę. Co najważniejsze, po wymianie funkcje odblokowywania twarzą FaceID lub odciskiem palca Touch ID oraz dostosowywanie się ekranu do otoczenia TrueTone pozostają nadal sprawne!

Wymiana zbitej szybki Xiaomi

Zbita szybka w Xiaomi? Seria Mi, Redmi, POCO – pomożemy! Pomimo tego, że niektóre wyświetlacze typu AMOLED są tak cienkie jak kartka papieru, w iHelpYou dzięki doświadczeniu i zaawansowanemu sprzętowi poradzimy sobie z wymianą każdej szybki w Xiaomi. Dla nas wymiana zbitej szybki w Xiaomi nie ma tajemnic.

Wymiana zbitej szybki Samsung

Przekrój wyświetlaczy w Samsungach jest przeogromny, jednak w iHelpYou wymiana zbitej szybki w Samsungu możliwa jest praktycznie w każdym modelu. Od serii A, przez M i Note po S. Niezależnie czy jest to wyświetlacz LCD, AMOLED czy Super AMOLED. Zakrzywiony lub płaski – u nas naprawisz wszystko.

Wymiana szybki Poznań i okolice

Jeśli zbita szybka w Twoim telefonie stała się już faktem – nie przejmuj się! Od teraz serwis zbitej szybki nie jest żadnym kłopotem. Przyjedziemy, naprawimy, dobierzemy akcesoria, aby pęknięty wyświetlacz się nie powtórzył i załatwione. Pamiętaj skorzystać z promocji!