iHelpYou – Serwis i Naprawa telefonów Poznań

Wymiana zbitej szybki Poznań

Nazar Javorskyj
Nazar Javorskyj
2023-09-18
Facet który zajmuje się naprawą , ma bardzo fajne podejście do swojej pracy 👍 Jestem zadowolony , i polecam !!
Jacek Johny M
Jacek Johny M
2023-09-14
Szybka i fachowa pomoc. Dziękuję i szczerze polecam :).
malgo pe
malgo pe
2023-09-11
Potwierdzam znakomite opinie serwisu. Profesjonalna, kompleksowa obsługa, błyskawiczny czas realizacji (wymiana dotyku w Realme8), w odróżnieniu od dedykowanego serwisu GSM. Duży + za stronę Www, szeroki zakres usług i indywidualne podejście do klienta, uwzględniające specyfikę oczekiwań w związku z problemem technicznym sprzętu. Warto.
Jakub Adam
Jakub Adam
2023-09-10
Super obsluga, profesjonalnie wykonana robota
Marianna
Marianna
2023-09-08
Super, bardzo miła obsługa, szybka naprawa i w dobrej cenie:)
Julcix_x_1
Julcix_x_1
2023-09-08
Bardzo miła i profesjonalna obsługa, wszystko do dogadania się. Bardzo polecam obsługę pana Patryka
Jakub Zarański
Jakub Zarański
2023-09-08
5 z plusem. Szybkie załatwienie sprawy i obsługa na najwyższym poziomie 🙂
PueNto
PueNto
2023-09-02
Polecam, obsługa na top poziomie
Filip Oskar
Filip Oskar
2023-08-31
Serdecznie polecam Wymiana baterii oraz czyszczenie wejścia ładowania w realme 8pro Usługa wykonana szybko sprawnie,kontakt na najwyższym poziomie jak i wykonana praca. Serdecznie polecam serwis na najwyższym poziomie.
Dariusz Semeniuk
Dariusz Semeniuk
2023-08-30
Z czystym sumieniem polecam to miejsce. Jedyna firma w Poznaniu która wymieniła mi w jeden dzień wyświetlacz w telefonie. Czas naprawy 6 godzin. Cena konkurencyjna w stosunku do innych firm w Poznaniu.Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Jeśli będzie potrzeba na pewno wrócę do tego serwisu.Napewno będę go polecał znajomym. Właścicielowi jeszcze raz bardzo dziękuję za szybki termin realizacji i perfekcyjnie wykonaną pracę. Pozdrawiam

Serwis telefonów Poznań - wymiana zbitej szybki

Pęknięta szybka przednia to przypadłość, która najczęściej dolega naszym telefonom. Mimo, że teoretycznie często da się z nią funkcjonować, jest to bardzo denerwujące, nie wspominając już o aspektach wizualnych. Na szczęście profesjonalna wymiana szybki wyświetlacza nie zostawia żadnych śladów, a telefon znowu wygląda jak nowy. W iHelpYou używamy zaawansowanego sprzętu, dzięki czemu mamy pewność, że nasz klient będzie zadowolony, a wymiana szybki będzie trwała i idealnie spasowana. Co ważne, przy wymianie samej przedniej szybki, wyświetlacz pozostaje oryginalny, a na usługę każdorazowo klient otrzymuje minimum sześciomiesięczną gwarancję pisemną.

Serwis telefonów Poznań

Wymiana zbitej szybki iPhone

Zbita szybka w iPhone stanowi najwyższe miejsce na podium napraw w naszym serwisie iPhone. Można powiedzieć, że dla iHelpYou dzień w którym nie trafi do nas iPhone ze zbitą szybką jest dniem straconym :). Niezależnie jednak, czy jest to iPhone 6 z ekranem typu LCD, czy iPhone 12 Pro Max z OLEDem, radzimy sobie z nimi doskonale. W iHelpYou wymiana zbitej szybki możliwa jest jeszcze w tym samym dniu, w którym zarezerwujesz naprawę. Co najważniejsze, po wymianie funkcje odblokowywania twarzą FaceID lub odciskiem palca Touch ID oraz dostosowywanie się ekranu do otoczenia TrueTone pozostają nadal sprawne!

Wymiana zbitej szybki Xiaomi

Zbita szybka w Xiaomi? Seria Mi, Redmi, POCO – pomożemy! Pomimo tego, że niektóre wyświetlacze typu AMOLED są tak cienkie jak kartka papieru, w iHelpYou dzięki doświadczeniu i zaawansowanemu sprzętowi poradzimy sobie z wymianą każdej szybki w Xiaomi. Dla nas wymiana zbitej szybki w Xiaomi nie ma tajemnic.

Wymiana zbitej szybki Samsung

Przekrój wyświetlaczy w Samsungach jest przeogromny, jednak w iHelpYou wymiana zbitej szybki w Samsungu możliwa jest praktycznie w każdym modelu. Od serii A, przez M i Note po S. Niezależnie czy jest to wyświetlacz LCD, AMOLED czy Super AMOLED. Zakrzywiony lub płaski – u nas naprawisz wszystko.

Wymiana szybki Poznań i okolice

Jeśli zbita szybka w Twoim telefonie stała się już faktem – nie przejmuj się! Od teraz serwis zbitej szybki nie jest żadnym kłopotem. Przyjedziemy, naprawimy, dobierzemy akcesoria, aby pęknięty wyświetlacz się nie powtórzył i załatwione. Pamiętaj skorzystać z promocji!