iHelpYou – Serwis telefonów Poznań i Naprawa | ul. Święty Marcin 8

Serwis telefonów Poznań Piątkowo

Od samego początku prowadzenia działalności wychodzimy z założenia, że czas i jakość wykonanej usługi jest dla nas bardzo ważny. Nasz serwis mobilny działa na terenie całego Poznania, a piątkowo jest jednym z tych miejsc, gdzie docieramy błyskawicznie. Nie musisz jechać do centrum, aby skorzysać  z naszych usług. Dowiedz się jak działa nasz mobilny serwis naprawy telefonów w Poznaniu i zobacz czy jest to rozwiązanie dla Ciebie.

W jaki sposób działa nasza usługa

Jest to bardzo prosty system. Nie ma sensu utrudniać tutaj drogi złożenia rezerwacji lub skorzystania z naszych usług. Pierwszy krokiem, który ułatwi kontakt bezpośrednio z nami jest zadzwonienie i opisanie konkretnego problemu, który masz z telefonem. Po wstępnej rozmowie ustalimy termin w którym błyskawicznie wykonamy usługę. Samochód jest dostosowany do napraw, dlatego docieramy na miejsce, wykonujemy swoją usługę i oddajemy telefon właścicielowi. Niesamowitą zaletą takiego rozwiązania jest to, że możesz zaoszczędzić swój czas, a my kompleksowo zadbamy o Twój telefon przywracając mu sprawność w dosłownie parę chwil. Nasz Serwis telefonów w Poznaniu znajduję się na ul. Święty Marcin 8, ale samochód jeździ praktycznie wszędzie.

Serwis telefonów Poznań Piątkowo

Średni czas naprawy telefonów komórkowych

Wiem, jak ważny jest dla Ciebie czas, zwłaszcza gdy chodzi o naprawę Twojego telefonu. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli jak najszybciej obsłużeni. Poniżej przedstawiamy przykładowy czas realizacji niektórych z naszych usług:

  1. Wymiana wyświetlacza – około 1-2 godzin.
  2. Wymiana baterii – około 30 minut do 1 godziny.
  3. Wymiana tylnej szybki – od 1 do 2 godzin.
  4. Wymiana aparatu w telefonie – 1-3 godzin.

Oczywiście są to godziny orientacyjne i mogą się różnić w zależności od modelu lub zaawansowania zlecenia. Nasze rozwiązanie jest proste i można je opisać w kilku prostych krokach.

Naprawa telefonów Poznań Piątkowo - jak naprawić telefon

  1. Wejdź na naszą stronę internetową do zakładki: Rezerwacja i złóż zlecenie online. Po wykonaniu zapytania serwis kontaktuję się w celu ustalenia szczegółów, a także potwierdzenia terminu i wizyty
  2. Innym rozwiązaniem jest zadzwonienie i opowiedzenie z czym w tej chwili jest problem, a my znajdziemy idealne i szybkie rozwiązanie do każdego modelu telefonu komórkowego
  3. Przyjdź do naszego serwisu w samym centrum lub napisz do nas na Facebooku. Działamy tam tak samo sprawnie jak na miejscu, dlatego jesteśmy dostępni stacjonarnie i mobilnie

Podsumowanie

Warto podkreślić fakt, że od wielu miesięcy istnieje nasz punkt w samym centrum Poznania, ale nie tylko tam świadczymy nasze usługi. Tworząc serwis wychodzimy z założenia, że zajmujemy się wszystkim kompleksowo, dlatego każdy klient jest dla nas tak samo ważny. Korzystając z naszego serwisu telefonów Piątkowo możesz zaoszczędzić czas, a my zajmiemy się wszystkim z minimum formalności.

 

Jeśli potrzebujesz szybkiej naprawy właśnie w tym rejonie zadzwoń do nas lub złóż rezerwację przez stronę internetową.