iHelpYou – Serwis telefonów Poznań i Naprawa | ul. Święty Marcin 8

Naprawa Samsung Galaxy Note 9 Poznań

Czy Twój Samsung Galaxy Note 9 już nie błyszczy tak jak kiedyś? Bez obaw! Poznań ma do zaoferowania nie tylko świetne rogale marcińskie, ale również top-notch serwisy, które przywrócą blask Twojemu urządzeniu. Niezależnie od tego, czy chodzi o wymianę baterii czy naprawę ekranu, jesteśmy tu, aby pomóc. Sprawdź nasz Serwis Telefonów Samsung Poznań

Naprawa

Cena naprawy

Wymiana zbitej szybki Samsung Note 9

549zł

Wymiana wyświetlacza Samsung Note 9 - oryginał

1169zł

Wymiana baterii Samsung Note 9 - oryginał

239zł

Wymiana baterii Samsung Note 9 - zamiennik

179zł

Wymiana tylnej klapki Samsung Note 9 - oryginał

249zł

Wymiana tylnej klapki Samsung Note 9 - zamiennik

179zł

Wymiana złącza ładowania Samsung Note 9

169zł

Średni czas wymiany

Znamy wartość Twojego czasu! Dlatego w naszym serwisie staramy się, aby większość napraw była wykonana błyskawicznie – często tego samego dnia. Dla wielu standardowych usług, takich jak wymiana ekranu czy baterii, możesz oczekiwać, że Twój telefon wróci do Ciebie w pełni sprawny już po kilku godzinach. Masz pytania odnośnie konkretnej usługi? Śmiało, zadzwoń do nas!

Serwis Samsung Galaxy Note 9 Poznań

W Poznaniu znajdziesz szereg serwisów, ale nie każdy z nich zna się na rzeczy tak, jak my. Specjalizujemy się w modelach Samsung, w tym w Galaxy Note 9, co pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Nasze podejście to nie tylko naprawa tego, co zepsute, ale zapewnienie, że Twoje urządzenie będzie funkcjonować jak nowe.

Naprawa Samsung Galaxy Note 9 Poznań

Czy to uszkodzony ekran, wadliwa bateria czy problem z oprogramowaniem – nie ma wyzwania, którego byśmy się nie podjęli. Z naszymi specjalistami, Twojego Galaxy Note 9 nie spotka żadna niespodzianka, na którą nie bylibyśmy przygotowani. Przywracamy funkcjonalność, dbamy o detale i zawsze kierujemy się Twoją satysfakcją.

Wymiana wyświetlacza Samsung Galaxy Note 9 Poznań

Upadek telefonu zawsze niesie za sobą ryzyko uszkodzenia ekranu, ale to nie koniec świata! Nasz serwis w Poznaniu oferuje szybką i efektywną wymianę wyświetlacza, przy użyciu tylko najlepszych jakościowo części zamiennych. Z nami Twój Galaxy Note 9 znowu będzie miał ekran w idealnym stanie.

Wymiana Baterii Samsung Galaxy Note 9 Poznań

Jeśli Twoja bateria już nie daje rady i szybko traci na mocy – przyszedł czas na jej wymianę. W naszym serwisie wymiana baterii to szybka procedura, która zapewni, że Twój telefon znowu będzie mógł działać przez cały dzień na jednym ładowaniu. Nasze baterie są gwarancją jakości i długotrwałości.

Nie pozwól, aby drobne problemy przerodziły się w poważne awarie. Nasz serwis w Poznaniu jest gotowy na każde wyzwanie, a Ty możesz liczyć na profesjonalizm