iHelpYou – Serwis telefonów Poznań i Naprawa | ul. Święty Marcin 8

Naprawa Samsung Galaxy Note 20 Poznań

Samsung Galaxy Note 20 to telefon, który połączył w sobie elegancję i nowoczesną technologię, zyskując uznanie wśród użytkowników na całym świecie. Jeśli twoje urządzenie wymaga naprawy i jesteś w Poznaniu, masz wiele opcji do wyboru. Znajdziesz tutaj serwisy, które sprostają każdemu wyzwaniu, przywracając Twojego Note 20 do pełni funkcjonalności.

Serwis Samsung Note 20

Naprawa

Cena naprawy

Wymiana zbitej szybki Samsung Note 20

699zł

Wymiana wyświetlacza Samsung Note 20 - oryginał

1099zł

Wymiana baterii Samsung Note 20 - oryginał

249zł

Wymiana tylnej klapki Samsung Note 20 - oryginał

269zł

Wymiana złącza ładowania Samsung Note 20

199zł

Średni czas wymiany

W naszym serwisie rozumiemy, że czas to dla Ciebie cenny zasób. Dlatego staramy się, aby większość napraw była wykonana tego samego dnia. W przypadku prostych usług, takich jak wymiana baterii czy ekranu, często udaje się zwrócić telefon właścicielowi już po kilku godzinach. Warto jednak zadzwonić i zapytać o przewidywany czas naprawy, aby móc lepiej zaplanować swój dzień.

Serwis Samsung Galaxy Note 20 Poznań

Poznań oferuje szeroki wybór serwisów, ale warto szukać takiego, który specjalizuje się w produktach Samsung, aby zapewnić najlepszą możliwą opiekę dla Twojego Galaxy Note 20. Doskonałe zaplecze techniczne, wykwalifikowani specjaliści i dostęp do oryginalnych części zamiennych to cechy, które powinien posiadać każdy renomowany serwis.

Naprawa Samsung Galaxy Note 20 Poznań

Od wymiany uszkodzonego ekranu po rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem – nasz serwis oferuje kompleksowe rozwiązania, które przywrócą Twojemu Galaxy Note 20 pierwotną funkcjonalność. Niezależnie od tego, czy mówimy o fizycznym uszkodzeniu, czy problemach związanych z wewnętrznym funkcjonowaniem

Wymiana wyświetlacza Samsung Galaxy Note 20 Poznań

Masz problem ze swoim wyświetlaczem w Samsung Galaxy Note 20 to odwiedź nasz serwis. W kilka godzin naprawimy Twój wyświetlacz i oddamy telefon naprawiając go szybko i skutecznie. Zadzwoń i zapytaj jaki jest czas realizacji lub umów mobilny serwis. Znajdujemy się na ul. Święty Marcin 8 w Poznaniu. Samo centrum.

Wymiana Baterii Samsung Galaxy Note 20 Poznań

Bateria to serce telefonu. Jeżeli Twój telefon szybko się rozładowuje możemy błyskawicznie to zmienić. Średni czas naprawy to tak naprawdę kilka godzin i tego samego dnia możesz cieszyć się już naprawionym telefonem.